برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  کمک 6 میلیاردی خیران به سیل‌زدگان از طریق بهزیستی


  محمدعلی کوزه گر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به وضعیت کمک‌های مردمی به سیل زدگان از طریق پویش لبخند مهربانی “گلستانم آرزوست” اظهار کرد: در بخش جمع‌آوری کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان علی‌رغم مشکلاتی که برای سازمان بهزیستی اتخاذ کردند اما بازهم میزان کمک‌های نقدی و غیرنقدی قابل توجه بوده است.

  وی تصریح کرد: هموطنان از طریق این پویش،کمک‌های نقدی خود را می‌توانند از اپلیکشن سکه #741*5*5* ؛ شماره حساب 90190 بانک ملت شعبه دکتر غریب همچنین کمک‌های غیرنقدی خود را از طریق مراجعه به مراکز بهزیستی در سراسر کشور به نیازمندان و مددجویان این سازمان در سیل اخیر اهدا کنند.

  معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور ادامه داد:  بر اساس قانون، سازمان بهزیستی مجاز و بلکه مکلف به جذب کمک‌های مردمی حتی در شرایط غیربحرانی است و بر همین اساس اصلا معاونت مشارکتهای مردمی دارد و بر اساس ماده 24 دستورالعمل ستاد بحران کشور سازمان بهزیستی و کمیته امداد مشابه هم و در کنار هلال احمر دیده شدند.

  کوزه‌گر افزود: تاکنون بیش از 4000 واحد مسکونی مددجویان کاملا تخریب شده و 14000 تعمیری اعلام شده است که نیازمند کمک همه دستگاه‌ها و خیران و موسسات هستیم؛ انشاالله به‌زودی کمک‌ها برای ساخت مسکن مددجویان هدایت شود.

  وی تصریح کرد: با توجه به اعتمادی که مردم به سازمان بهزیستی دارند، تاکنون 6 میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی برای سیل‌زدگان در استان‌های مختلف جمع‌آوری شده است و انشالله این روند ادامه خواهد داشت.

  معاون مشارکتهای سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه به‌زودی پویش‌های جدیدی برای تامین وسایل مورد نیاز سیل‌زدگان راه‌اندازی خواهد شد، گفت: سازمان بهزیستی تلاش می‌کند با حمایت خیران و موسسات حمایت‌های خود را تا عادی شدن شرایط سیل‌زدگان ادامه دهد.

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 3 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »