برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  کشف 60کیلو شیشه از توزیع‌کننده مشروبات الکلی


  به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار علی ذوالقدری با اعلام خبر بازداشت یک سوداگر مرگ درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: با دریافت خبری درباره تهیه و توزیع مشروبات الکلی توسط فردی به نام بهنام، با یک دستگاه خودروی وانت در محدوده‌های غرب تهران و تحت پوشش تعمیرکار و نصاب در و پنجره، موضوع در دستور کار مأموارن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

  رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ افزود: تحقیقات پیرامون شناسایی این متهم آغاز و در طول تحقیقات مشخص شد که این متهم علاوه بر توزیع مشروبات الکلی در امر تهیه و توزیع موادمخدر روانگردان از جمله شیشه نیز فعالیت دارد.

  وی تصریح کرد: در نهایت مأموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی پایتخت با انجام تحقیقات محسوس و نامحسوس، مخفیگاه متهم را در محدوده بزرگراه ستاری شناسایی، وی را در مخفیگاهش دستگیر کرده و خودروی متهم را نیز توقیف کردند.

  ذوالقدری ادامه داد: در تحقیقات انجام شده از اهالی مجمتع محل اختفای متهم، مشخص شد که یکی از انباری‌های این ساختمان محل انبار کردن مشروبات الکلی و موادمخدر است که بنابر هماهنگی توسط مراجع قضایی این انباری مورد بازرسی قرار گرفت که طی آن 70 بطری مشروب الکلی کشف و در بازرسی از خودروی متهم نیز 60 بسته یک کیلوگرمی حاوی مواد رونگردان صنعتی (شیشه) کشف شد.

  رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به انتقال مواد مخدر مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، گفت: در تحقیقات بعدی مشخص شد مواد روانگردان مذکور از شرق کشور وارد شده تا در اختیار توزیع‌کنندگان و خرده فروشان موادمخدر قرار گیرد.

  وی افزود: متهم با انتقال به پلیس امنیت عمومی پایتخت به جرم خود اعتراف کرد و در بررسی سوابق وی مشخص شد حدود 10 دستگاه خودروی لوکس خارجی به نام وی شماره‌گذاری شده که در تحقیقات تکمیلی تراکنشهای بانکی با مبالغ بالای ارزی به دست آمد که حکایت از آن دارد که متهم با باندهای تهیه و توزیع موادمخدر، مشروبات الکلی و خرید و فروش خودروهای لوکس مدل بالا در ارتباط بوده و در ازای خرید و فروش موادمخدر و روانگردان اقدام به خرید و فروش خودروهای لوکس مدل بالا می‌کرده است.

  رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت متذکر شد: با توجه به جرایم متعدد متهم و همچنین احتمال ارتباط وی با باندهای مذکور، وی با هماهنگی مرجع قضایی برای تحقیقات پیرامون جرایم احتمالی دیگر، در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار دارد.

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 2 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »