برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  چگونه به موکب‌های مستقر در مناطق سیل‌زده کمک کنیم؟


  به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ حسن پلارک اظهار کرد: در پی صدور بیانیه سردار سلیمانی برای گسیل موکب‌های اربعینی به مناطق سیل‌زده لرستان و خوزستان، هم‌اکنون تعدادی از این موکب‌ها در مناطق تعیین شده مستقر و خدمات‌دهی خود را آغاز کرده و تعداد دیگری نیز در حال اعزام هستند.

  وی با بیان اینکه تجربه و نیت خالصانه خادمان و مدیران موکب‌ها پشتوانه خوبی برای بهره‌گیری از این ظرفیت در شرایط بحرانی است، اظهار داشت: از آنجا که این ماموریت در پی شرایط اظطراری و غیرقابل پیش‌بینی شده به موکب‌ها سپرده شده است، نیازمند پشتیبانی مردمی هستیم.

  وی با بیان اینکه هموطنان عزیز می‌توانند با شماره‌گیری کد ستاره 233 مربع(#233*) و گزینه اربعین، کمک‌های خود را به موکب‌های مستقر در مناطق سیل‌زده اهداء کنند، افزود: این موکب‌ها یک ماه در مناطق سیل‌زده خوزستان و لرستان به هموطنان سیل‌زده خدمات خواهند داد.

  پلارک اظهار کرد: اگرچه از روزهای آغازین بحران سیل، هموطنان عزیز اقدام به ارسال کمک‌ها به مناطق سیل‌زده کرده‌اند اما به اذعان مسئولان از روز گذشته و در پی صدور بیانیه سردار سلیمانی، شاهد موج جدیدی از کمک‌های مردمی هستیم که نشان‌دهنده اعتماد عمومی به موکب‌های اربعین و خادمان اهل بیت علیهم‌السلام است.

  رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه قرارگاه شبانه‌روزی به‌منظور مدیریت و هماهنگی بین موکب‌ها و دستگاه‌های مختلف در ستاد بازسازی عتبات عالیات تشکیل شده است، یادآور شد: پس از زلزله ویرانگر سال 96کرمانشاه نیز موکب‌های اربعین در مناطق زلزله زده مستقر و با طبخ غذای گرم و توزیع میان وعده به هموطنان خدمات ارائه کردند.

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 2 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »