برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  مسجدجامعی: نمی‌توان درباره ناایمنی خط 6 مترو سکوت کرد


  احمد مسجدجامعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در ارتباط با افتتاح بخش جنوبی خط 6 متر تهران با 3 ایستگاه دولت آباد، بعثت و میدان شهدا، اظهار کرد: قطعا هر اتفاقی که برای آرامش شهروندان بیفتد مورد تایید شورای شهر تهران قرار خواهد گرفت اما در این بخش باید به موضوع ایمنی پروژه‌ها نیز عنایت ویژه‌ای شود.

  وی تصریح کرد: در مدیریت دوره گذشته  انتقادات فراوانی نسبت به بهره‌برداری از خط 7 مترو تهران وجود داشت و علیرغم اینکه خط 7 به‌بهره‌داری رسید اما در دوره جدید و در زمان نجفی شهردار وقت تهران، این خط برای تامین امنیت شهروندان تعطیل شد،  پس از نصب سیگنالینگ و تهویه هوا مجدداً  این خط مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

  مسجدجامعی در ادامه به بهره‌برداری از بخش جنوبی خط 6 مترو تهران اشاره کرد و گفت: با توجه به اظهارات مطرح شده از سوی رئیس کمیسیون عمران و حمل‌و نقل شورای شهر تهران نمی‌توان در ارتباط با عدم امنیت خط 6 سکوت کرد و با توجه به تذکرات داده شده، باید فوراً نسبت به رفع نواقص عمل شود.

  عضو شورای شهر تهران معتقد است که امنیت شهروندان از هر چیزی دیگری باید برای مدیریت شهری بالاتر باشد و نباید با کارهای شتاب‌زده این موضوع را به مخاطره انداخت.

  وی تصریح کرد: متاسفانه با تاخیر و عجله نسبت به افتتاح این خط اقدام شده است  خط 6  نیاز به 7 هواکش میان تونلی داشت که فقط یک هواکش برای آن در نظر گرفته شده است.

  مسجدجامعی تصریح کرد: مشخص نیست در صورتی که اتفاقی در خط 6 بیفتد چه کسی پاسخگو خواهد بود آیا در آن زمان آقایانی که امروز خط 6 را افتتاح کردند پاسخ شهروندان را خواهند داد یا خیر؟

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 3 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »