برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  فعال شدن قرارگاه‌های امدادرسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در 4 استان سیل زده


  به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، امیرحسین مدنی مدیرعامل بنیاد اجتماعی احسان برکت از فعال شدن قرارگاه‌های امدادرسانی این ستاد علاوه بر استان گلستان در استانهای خوزستان، لرستان و ایلام خبر داد و گفت: در پی بروز سیل در استانهای لرستان، خوزستان و ایلام و تخلیه برخی از روستاهای در معرض خطر سیلاب گروه‌های جهادی همکار ستاد اجرایی فرمان حضرت امام‌(ره) به کمک مردم شتافتند.

  وی درباره خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در مناطق سیل‌زده کشور اظهار کرد: قرارگاه‌های امدادرسانی ستاد در همان ساعات اولیه سیل در استان گلستان خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده را شروع کرد و این خدمات در حال حاضر در دیگر استانهای سیل‌زده نیز  آغاز شده است.

  وی با بیان اینکه شرایط اسکان 700 نفر در شهرستان گمیشان استان گلستان فراهم شد، تصریح کرد: روزانه 8500 پرس غذا در این شهرستان طبخ و توزیع می‌شود و همچنین تیم‌های درمانی کاروان سلامت احسان به‌منظور فعالیتهای درمانی در شهرستان آق‌قلا مستقر شده‌‌اند.

  مدیرعامل بنیاد اجتماعی احسان برکت با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی همکار با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) علاوه بر استان گلستان در استانهای خوزستان، لرستان و ایلام فعال شده‌اند، گفت: تجهیزات امدادی و گرمایشی و وسایل مورد نیاز اسکان مردم سیل‌زده، توسط قرارگاه‌های امدادرسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) فراهم و به مناطق سیل‌زده ارسال شده است.

  مدنی از اهدای چهار هزار بسته لوازم خانگی و چهار هزار راس دام سبک به سیل زدگان استان گلستان و نیز اهدای یک هزار بسته لوازم خانگی و 2 هزار پتو به خانواده‌های خسارت‌دیده سیل شیراز خبر داد و تاکید کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ضمن حضور به‌موقع خود در امدادرسانی به مردم سیل‌زده، تا پایان شرایط بحرانی در کنار آنان خواهد ماند.

   

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 2 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »