برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  علیخانی: توهین به اعضای شورای شهر در کانال تلگرامی یکی از مدیران شهرداری تهران


  به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمد علیخانی در جریان صدوسیوچهارمین جلسه شورای شهر تهران طی تذکری به شهردار تهران اظهار کرد: سرانجام با پیگیری‌های صورت گرفته در ساعات پایانی روز شنبه هفدهم فروردین ماه سال جاری، شهردار محترم تهران، نامه‌ای به عنوان رئیس محترم دفتر رئیس جمهور، مسئولیت ایمنی 9 کیلومتر از خط 6 مترو با وجود برخی نواقص از جمله هواکش‌های میان تونلی را پذیرفتند.

  وی تصریح کرد: ضمن تشکر از پذیرش مسئولیت ایمنی این خط توسط شهردار تهران مواردی را یادآوری می‌کنم؛ ابتدا اینکه در مکاتبات ارسالی مشخص نشده که چگونه الزام و نیاز به 7 هواکش میان تونلی تنها با نصب و راه‌اندازی یک هواکش تایید شده و چگونه صحت کارکرد تجهیزاتی که نصب نشده است مورد تایید قرار گرفته است؟!

  رئیس کمیته عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران ادامه داد: صدور هرگونه تاییدیه ایمنی توسط شرکت‌های مشاور مستلزم نصب، تکمیل، راه‌اندازی و کنترل عملکرد تجهیزات ایمنی براساس نقشه‌های طرح و با رعایت استانداردهای بین‌المللی است و شهردار تهران باید شأن و جایگاه شورای شهر و اعضای آن را رعایت کند؛ شایسته نیست پاسخ نامه عضو شورای شهر تهران توسط مدیر محترم دفتر ایشان داده شود.

  علیخانی ادامه داد: ضمن ابراز نگرانی از عدم رفع نواقص اعلام شده به خصوص عدم راه‌اندازی 6 هواکش میان تونلی 9 کیلومتر افتتاح شده، برای راه‌اندازی هر چه سریعتر آن تاکید می‌کنم.

  عضو شورای شهر تهران در پایان گفت: در ضمن یکی از کانال‌های تلگرامی وابسته به یکی از مدیران شهرداری در پی تذکرات و انتقادات اعضای شورای شهر تهران مبادرت به تخریب و توهین می‌کند و به شهردار تهران در این رابطه تذکر می‌دهم که جلوی این کار را بگیرند و در غیر این صورت در صورت تکرار، برخورد این بار با خود ایشان خواهد بود.

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 2 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »