برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  طرح پیشنهادی پرداخت مستمری به مدت 3 ماه به سیل زدگان شهرپلدختر و معمولان


  علی همت محمودنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم از مسئولان درخواست کرد که نسبت به وضعیت مردم  و معلولان شهر پلدختر و معمولان اقدامات سریع‌تری را برای رفع مشکلات سیل‌زدگان انجام دهند.

  محمودنژاد افزود: متاسفانه زیرساخت‌های ادواتی و ابنیه‌ای شهر پلدختر به هیچ عنوان مناسب نبوده و به همین خاطر مردم در مشقت و سختی هستند  و با توجه به کمبودها مشکلات بسیاری را برای مردم در سیل اخیر ایجاد کرده است.

  رئیس پل دختری انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران ادامه داد: پناه بردن هزاران نفر از مردم پل دختر به کوه و عدم دسترسی آنها از طریق قایق و ادوات، با توجه به موقعیت جغرافیایی پلدختر این موضوع را نشان می‌دهد که ستاد مدیریت بحران باید در این زمینه تصمیم جدی را اتخاذ کند.

  وی افزود:  مردم به ویژه معلولان شهر پلدختر، معمولان و سایر روستاها از چند روز پیش در محاصره آب قرار گرفته‌اند و به لحاظ بهداشتی و درمانی با مسائل و مشکلات بسیار زیادی روبرو هستند.

  محمودنژاد گفت: با توجه به شرایط اشاره شده، بنده به رئیس سازمان بهزیستی کشور پیشنهاد دادم علاوه بر جبران خسارات از طریق ستاد مدیریت بحران، به منظور ارتقاء سطح بهداشتی و پاکسازی و شستشو منازل مردم و معلولان در مناطق سیل زده به مدت 3 ماه یارانه و مستمری به آنها داده شود.

  مشاور رئیس سازمان بهزیستی کشور اعلام آمادگی کرد تا وسایل توانبخشی معلولان آسیب دیده در سیل پلدختر را از طریق سازمان بهزیستی کشور تامین کند.

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 4 ماه قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »