برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  سازمان سنجش:تاریخ آزمون ارشد تغییر نمی‌کند؛ شاید سهمیه دهیم


  سازمان سنجش در اطلاعیه‌ای از عدم تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 98 خبر داد.

  در این اطلاعیه آمده است: ضمن ابراز همدردی با هموطنان عزیزی که در جریان سیل اخیر در بخش‌هایی از شهرها و استان‌های کشور، دچار خسارت شده‌اند، بدین‌وسیله به اطلاع داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال  1398 می‌رساند، نظر به اینکه فرایند اجرایی آزمون مذکور طولانی بوده و باید به نحوی برنامه‌ریزی شود که نتایج نهایی در اوایل شهریورماه اعلام شود، لذا آزمون مطابق برنامه‌زمان‌بندی اعلام شده قبلی در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 5 و 6 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

  اطلاعیه این سازمان درخصوص حوزه‌های برگزاری، تاریخ و نحوه توزیع کارت در روز دوشنبه 26 فروردین از طریق سایت سازمان سنجش منتشرخواهد شد. 

  شایان ذکر است وزارت علوم و سازمان سنجش از زمان وقوع سیل، پیگیر ارائه تسهیلات یا اختصاص سهمیه مشابه زلزله‌زدگان از مراجع ذیصلاح برای داوطلبانی که آسیب مستقیم دیده‌اند، هستند که به محض حصول نتیجه جزئیات آن در دفترچه انتخاب رشته به استحضار داوطلبان عزیز خواهد رسید.

  به گزارش تسنیم، پیش از این به دلیل شرایط مناطق سیل‌زده، پویش‌هایی مبنی بر تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 98 شکل گرفته بود و برخی از نمایندگان مجلس نیز به دنبال تحقق این موضوع بودند.

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 2 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »