برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  رتبه‌بندی معلمان هنوز "درگیر" دولت


  به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در تاریخ 19 اسفند 97 خبری با عنوان “آیا اجرای رتبه بندی معلمان درسال 98 فریب است؟” در این خبرگزاری منتشر شد.

  در این خبر، جبار کوچکی‌نژاد عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس گفته بود: تا وقتی که دولت قانون رتبه‌بندی را آماده نکند تخصیص اعتبار برای آن فایده‌ای ندارد و در این شرایط هر حرفی که زده می‌شود جز فریب نیست.

  هم‌اکنون وزارت آموزش‌وپرورش در واکنش به این خبر، جوابیه‌ای را برای خبرگزاری تسنیم ارسال کرده است.

  در پاسخ معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش  پرورش در این رابطه آمده است: به منظور اجرایی‌کردن نظام رتبه بندی معلمان به اطلاع می‌رساند، مراتب توسط دبیرخانه شورای عالی‌آموزش و پرورش با دعوت از صاحب نظران در جلسات علمی و تخصصی مورد بررسی قرار گرفته است.

  نهایتا پیش‌نویس متن لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان برای سیر مراحل تصویب با قید یک فوریت طی نامه شماره 105897 در تاریخ 5 شهریور 97 به جناب آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ارائه شده است.

  متعاقب آن پیشنهاد وزارت آموزش و پرورش در مورد لایحه رتبه بندی معلمان در جلسه مورخ 11 مهر 97 کمیته تخصصی کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک با حضور نماینده وزارت آموزش و پرورش و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط بررسی و ضمن موافقت با کلیات و اعمال برخی اصلاحات در متن پیشنهادی مقرر شد گزارش تحلیل مالی موضوع ماده 4 متن مزبور با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور تهیه و به دبیر‌خانه کمیسیون امور اجتماعی دولت ارسال شود.

  اصلاحات  مورد نیاز طی نامه‌ای در تاریخ 26 آبان 97 به آقای اشتریان دبیر کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت ارسال شد، لازم به ذکر است اعتبار مورد نیاز برای اجرای لایحه رتبه‌بندی معلمان طی نامه مورخ 26 آبان 97 به سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام شده است.

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 2 ماه قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »