برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  رئیس پلیس آگاهی: هیچ‌ ناامنی در مناطق سیل‌زده وجود ندارد


  به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محسن حسن‌خانی ضمن ابراز همدردی با مردم سیلزده کشور اظهار کرد: پلیس آگاهی با حضور مقتدرانه و اعزام گشتهای محسوس و غیرمحسوس، نقش مهمی در صیانت از اموال سیلزدگان ایفا کرده و هرگونه اقدام سارقان در دستبرد به اموال مردم را خنثی می‌کند.

  وی با بیان اینکه بازدید از مناطق سیل‌زده با تدابیر فرمانده نیروی انتظامی انجام شده است، افزود: با توجه به فرمان فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر امدادرسانی حداکثری تمام نیروی مسلح در مناطق سیل‌زده، پلیس آگاهی نیز از ساعات اولیه حادثه کنار مردم بوده و با تمام توان، تجهیزات و امکانات برای امنیت و آرامش شهروندان تلاش می‌کند.

  رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به اینکه تاکنون رخداد امنیتی و ناامنی نگران‌کننده‌ای گزارش نشده، گفت: با توجه به طرح‌های اجراشده و حضور فعالانه کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه، دغدغه و مشکل خاصی وجود نداشته و تدابیر لازم اندیشیده شده است.

  وی با ابراز اینکه فلسفه وجودی نیروی انتظامی خدمتگزاری به مردم است، تصریح کرد: پلیس آگاهی با ارائه خدمات متنوع به شهروندان و رسیدگی فوری به پرونده‌های قضایی، تلاش خود را دوچندان کرده و از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند.

  حسن‌خانی تعامل و همکاری مردم با نیروی انتظامی را مثال‌زدنی عنوان کرد و یادآور شد: پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی و رصد شبانه‌روزی، صیانت از اموال و اثاثیه مردم را همچنان دنبال کرده و اجازه کوچکترین ناامنی به مخلان نظم و امنیت عمومی نمی‌دهد.

  این مقام ارشد انتظامی به شهروندان توصیه کرد: کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق مراکز شناخته‌شده اهدا کنند و به اخبار نامعتبر و شایعات فضای مجازی توجه نکنند.

  انتهای پیام/*

   ارسال در حدود 3 ماه قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »