برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  جانشین فرمانده ناجا در خرم‌آباد: تا برقراری آرامش در کنار سیل‌زدگان می‌مانیم


  به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد،سردار ایوب سلیمانی صبح امروز در فرودگاه خرم‌آباد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اعلام همدردی می‌کنیم با همه سیل‌زدگان به‌ویژه سیل‌زدگان پلدختر که صدمه دیدند اظهار داشت: نیروی انتظامی ابتدا در خدمت عزیزان بود و در شهرستان حضور داشت و امکانات ارتباطی را برقرار می‌کرد و در حدی که توان داشت و می‌توانست امکانات منتقل کند در جهت امنیت منطقه گام برداشت.

  وی افزود: در حال حاضر که مقداری سیل فروکش کرده است، نیروهای کمکی که دو گردان از استان اصفهان و جاهای دیگر اعزام کردیم در استان مستقر شدند.

  جانشین فرمانده نیروی انتظامی عنوان کرد: نیروهایی که این چند روز در کنار مردم بودند خسته شدند به‌ویژه در حال حاضر که با توجه به گستردگی اسکان مردم، امنیت حرف اول و اساسی را می‌زند.

  وی بیان کرد: به‌اندازه کافی نیرو و امکانات اعزام کردیم که بتوانیم به‌صورت اطمینان بخشی امنیت، نظم، آرامش و مدیریت توزیع امکانات بین مردم را مدیریت کنیم و از این‌ جهت دغدغه‌ای نداشته باشیم.

  سلیمانی تصریح کرد: به همراه هیئت همراه به شهرستان پلدختر می‌رویم و از نزدیک کمک‌رسانی و توزیع امکانات را بین مردم مدیریت کنیم و همچنین موضوعات امنیتی را از نزدیک مشاهده کنیم، اگر هر گونه کمبودی وجود داشته باشد و یا نیاز به امکانات بیشتر باشد اقدام خواهیم کرد.

  وی خاطرنشان کرد: قطعاً ما همیشه کنار مردم بوده‌ا و در حال حاضر نیز هستیم و خواهیم بود و تا زمانی که مطمئن نباشیم که مردم حداقل امنیت و آرامش لازم را در مورد وضعیتی که در آن قرار دارند کسب نکردن نیروها را در منطقه نگه می‌داریم.

  جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: در حال حاضر موج ارسال و توزیع امکانات است که مدیریت آن جزو وظایف ذاتی نیروی انتظامی است و سعی می‌کنیم در این جهت به‌گونه‌ای عمل شود که با کمترین حاشیه و صدمات به دست مردم برسد.

  انتهای پیام/ح

   ارسال در حدود 2 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »