برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  تمهیدات و محدودیت‌های ترافیکی در روز طبیعت/ تهرانی‌ها سمت لواسانات نروند


  به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ دوم محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فاتب اظهار داشت: امروز در تهران بزرگ دو محدویت اصلی وجود دارد؛ مورد اول جاده امام‌زاده داوود که به علت بارش‌های چند روز اخیر و رانش زمین، از میدان کوهسار مسدود است و مورد دوم محدودیت در حوضه لواسانات است که از تمام شهروندان و مسافران پایتخت درخواست می‌شود حتی‌المقدور به این محدوده سفر نکنند، زیرا با توجه به بارندگی احتمال خطردر این محدوده بسیار بالاست. لازم به ذکر است که محدودیت اصلی تردد وسایل نقلیه در این منطقه از میدان زربند به سمت فشم است که تمام این مسیر مسدود است.

  وی افزود: با توجه به خلوتی معابر شهر تهران و افزایش سرعت وسایل نقلیه از تمام رانندگان درخواست می‌شود با سرعت مجاز و مطمئنه تردد کنند تا از بروز هرگونه حادثه جلوگیری کنند و هم‌چنین از تمام رانندگان وسایل نقلیه درخواست می‌شود با عوامل پلیس راهور همکاری لازم را داشته باشند و اگر در جایی محدودیت ترافیکی برقرار شد حتما برای مدیریت بهتر امور ترافیکی است.

  رازقی در پایان گفت: امروز مورخ 13 فروردین ماه 1398 مصادف با روز طبیعت تردد هرگونه وسایل نقلیه سنگین و موتورهای 3 چرخ در تمام معابر پایتخت ممنوع است به جز مواردی که حامل سوخت و موارد ضروری هستند.

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 3 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »