برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  تعویق اعزام به خدمت مشمولان سربازی شهرهای پل‌دختر و معمولان


  سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر اتخاذ تسهیلات ویژه به سربازان ساکن در شهرهای پل‌دختر و معمولان درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: با توجه به جاری شدن سیل ویرانگر در دو شهر پل‌دختر و معمولان که منجر به وارد شدن خساراتهای سنگین به خانه‌ها و مزارع مردم این مناطق شد و همچنین در اجرای فرامین مقام معظم رهبری تصمیماتی درباره نحوه سربازی و اعزام به سربازی مشمولان ساکن در این مناطق اتخاذ شد.

  رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح افزود: بر این اساس، اعزام مشمولان سربازی این دو منطقه با دو ماه تعویق انجام خواهد شد و مشمولانی که باید در تاریخ 19 فروردین و اول و 19 اردیبهشت ماه سال 98 به سربازی اعزام شوند، موعد اعزامشان متعاقباً اعلام می‌شود.

  وی تصریح کرد: سربازان یگانهای نظامی و انتظامی مستقر در مناطق سیل‌زده که در حال کمک به مردم هستند، با تشخیص یگان و پس از پایان مأموریت‌شان یک ماه مرخصی اضطراری دریافت خواهند کرد.

  به گفته کمالی فرماندهان باید وضعیت سربازانی که در مرخصی بودند اما به دلیل سیل و مشکلات تردد نتوانستند خود را به موقع به محل خدمت برسانند بررسی و تأخیر آنها را موجه و جز مرخص اضطراری محاسبه کنند.

  رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح یادآور شد: برای مشمولان و سربازان مابقی شهرهای درگیر در سیل نیز در هفته بعد تصمیم‌گیری صورت می‌گیرد.

  گفتنی است پیش از این نیز با تصمیم ستاد کل نیروهای مسلح، اعزام مشمولان سربازی مناطق سیل‌زده در آق‌قلا، گمیشان، آزادشهر، بندر ترکمن، سیمرغ، میانرود، بهشهر، سوادکوه شمالی، نکا و… به دو ماه بعد موکول شد.

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 2 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »