برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  تعزیرات: بیشترین پرونده‌های نوروزی تعزیرات مربوط به استان فارس است


  به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، سیدیاسر رایگانی روز شنبه در نشست خبری در مورد اجرای طرح نظارت نوروز 98 سازمان تعزیرات حکومتی افزود: بیشترین پروندههای تشکیل شده به ترتیب مربوط به استانهای فارس با 1812 پرونده، همدان با 776 پرونده، تهران با 771 پرونده، لرستان با 521 پرونده و آذربایجان غربی با 445 بوده است.

  طرح نظارت نوروزی تعزیرات از هفتم اسفند ٩٧ آغاز شد و تا شانزدهم ادامه داشت. در 45 روز اجرای طرح تعداد پنج هزار و 669 تیم گشت مشترک تشکیل و 27 هزار و 501 مورد بازرسی انجام شده است.

  رایگانی با اشاره به شناسایی 9 هزار و 741 واحد متخلف، گفت: 10 هزار و 730 واحد در این گشتها بدون تخلف بودند و هفت هزار و 30 واحد نیز با توجه به مرتبه اول انجام تخلف و رویکرد پیشگیرانه طرح، تذکر برای اصلاح دریافت کردند.

  سخنگوی سازمان تعزیرات اضافه کرد: پروندههای حوزه کالا و خدمات به ویژه با موضوع گرانفروشی و تقلب و پروندههای بهداشتی با محوریت بهداشت محیط و استفاده از مواد غذایی فاسد و غیرقابل استفاده همچنین گوشتهای آلوده بیشترین آمار پرونده ها را به خود اختصاص داده است.

  رایگانی گفت: پرونده اخفا و امتناع از عرضه پیاز در شیرا با ارزش یک میلیارد و 427 میلیون ریال ارزش تخلف و عرضه خارج از شبکه برنج به ارزش 3 میلیارد و 228 میلیون ریال در آذربایجان شرقی مهمترین پروندههای در دست رسیدگی است که در طرح نوروز 98 تشکیل شده است.

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 3 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »